Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak oswoić jastrzębia

(2)
Iran chce być liderem i busolą muzułmanów Bliskiego Wschodu. Jak na mocarstwowe ambicje Teheranu ma reagować Zachód?
  • 2007-04-08 09:17 | Mieczsilver

    emeryt

    Wydarzenia,które stanowiły bezpośrednią przyczynę dla stanowienia Świąt WielkiejNocy,były wynikiem nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.Argumentem dla świętości Papieża-Polaka jest pozostawiona do odrobienia lekcja ze zbliżenia do siebie wiary i rozumu.Niewątpliwie w utwierdzaniu tej świętości w sposobie myślenia miał wpływ obecny Papież-Niemiec.Dokumentuje to stanowiskiem wobec brytyjskich rycerzy pokoju,za którymi się tak jednoznacznie ujął,skutecznie ujął.Myślę,że będzie to znak na nowe otwarcie wesołego Alleluja.Ta świętość wynika i z tego jakie są uwarunkowania historyczne jak pobożne kłamstwa były transformowane w polityczne szulerstwo,a to w polityczny bandytyzm.Stanowią to eksponaty muzeum Ziemi.W najbliższym czasie również do redakcji POLITYKI prześlę kolejny list Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskim mottem o konieczności sięgnięcia do muzeum Ziemi.Szczęść Boże w imię tego,który jest Prawdą.Wraz z beatyfikacją Edyty Stein,siostry Teresy Benedykty od Krzyża jest nadzieją,że dalsze przesłanie stanowiące o tym,że kto szuka prawdy szuka Boga,choćby sam o tym nie wiedział,będzie stanowiło podstawę filozoficzną nie tylko K.R.
  • 2007-04-10 23:53 | Mieczsilver

    emeryt z przejściami

    Przepraszam za pomyłkę chodzi oczywiście o kanonizację,a nie beatyfikację Edyty Stein siostry Teresy Benedykty od Krzyża.Choć poświętnie ale weryfikuję pojęcie Alleluja z wesołego na refleksyjne.Dziękuję McArturowi za uwagę dotyczącą Edyty Stein zgłoszoną na RORUM DZIENNIKA.