Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cezary Wójcik

(4)
 • 2007-04-08 14:11 | Sławomir Kulik

  od decydentów wymagajmy uczciwości i fac

  organizacja społeczeństwa jest sprawa kluczowa do jego unowocześniania,tok możemy dogonić czołówkę.człowiek który zmienia nasza szara rzeczywistość na trochę jaśniejśzą to złoty człowiek.
 • 2007-04-08 14:12 | Sławomir Kulik

  od decydentów wymagajmy uczciwości i fac

  organizacja społeczeństwa jest sprawa kluczowa do jego unowocześniania,tok możemy dogonić czołówkę.człowiek który zmienia nasza szara rzeczywistość na trochę jaśniejśzą to złoty człowiek.
 • 2007-04-08 15:36 | emi

  oni maja poczucie misji

  Wspaniali ludzie, swiadomi swojego udzialu w tworzeniu nie tylko nauki ale przekazywaniu jej mlodym. Poczucie odpowiedzialnosci za podopiecznych, ktorzy kiedys beda polska elita i plynaca stad takze chec ksztaltowania postaw u mlodych, przekazywania im wartosci jest niezwykla.
  To cudowne, ze mamy jeszcze taka elite i ze zostaje ona w kraju. Na tym da sie zbudowac spoleczenstwo obywatelskie o jakim marzymy.
  Zastanawia mnie tylko czemu ja nie mialam na swoim uniwersytecie pedagogow o takiej postawie do studentow, czemu nie czulo sie w ich pracy tego ducha dydaktycznago, ktory czuc u dr Wojcika.
  Nic dziwnego, ze przedstawilieli mojego Uniwersytetu nie ma la liscie Polityki. Szkoda.
 • 2007-04-10 19:20 | Waga1950

  Może

  Może dzięki dr Cezaremu Wójcikowi i jego studentom doczekamy profesjonalnych i kulturalnych ministrów a może nawet premierów w przyszłych rządach. Chciałabym tego doczekać. "Polityce" dziękuję za pomysł o takich ludziach trzeba pisać i śledzić ich drogę i popierać