Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Elektroniczny iluzjonista

(1)
Jean-Michel Jarre od trzydziestu lat zwodzi słuchaczy, twierdząc, że tworzy muzykę elektroniczną.
  • 2007-04-10 15:21 | andrzej jan

    elektronika i artyści

    Jedynym,jak dotąd, muzykiem wznoszącym się ponad poziom zabawy elektronicznymi dźwiękami jest dla mnie JOE ZAWINUL.On naprawdę robi z trudem sztukę z tego, co inni twórcy /JM Jarre'a nie wyłączając/ używają do zabawy.Epatowanie słuchaczy mocą i banalnymi kliszami przy udziale świateł to nie jest żada sztuka, bo najlepiej to robią dzieci...