Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Raport i kontrraport

(1)
Eksperci Platformy Obywatelskiej pod kierunkiem Marka Biernackiego dokonali gruntownej analizy raportu o WSI.
  • 2007-04-11 01:01 | Mieczsilver

    Tajne państwo

    W czasach gdy partia miała patent na mądrość i władzę budowało brak praworządnośći.Taką ocenę można spotkać w rozprawach naukowych firmowanych przez ludzi,którzy w wątpliwych sytuacjach wiedzieli,że zachować się trzeba PORZĄDNIE.Manewr braterstwa broni spadkobierców wojennego komunizmu z amerykańskimi demokratami wojennymi ma określone skutki wpływów.Jest to wynikiem pójścia w objęcia wielkiego brata,co było dobrze wyćwiczone w moskiewskiej szkole.