Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprzątaczka bije ministra

(3)
Dramatycznie niska pozycja polityków w hierarchii prestiżu w Polsce to ewenement światowy. Zaczynamy za to szanować wolny rynek i kapitalistów.
 • 2007-04-13 11:51 | Janusz Dulewicz

  polityk

  Jak mozna stawiac na wysokiej pozycji polityka. W odczuciu wiekszosci Polakow ,bardzo duza czesc tych osob to ludzie przypadkowi,nieuczciwi,walczacy o wlasne i rodzinne korzysci materialne.Ludzie pozbawieni godnosci,honoru.Przestepcy ,ktorzy posiadaja wewnetrzny brak poczucia winy,lekcewazacy swych wyborcow.Fakt,wybralismy ich sami,mimo ze wyglada to na wykret,ja osobiscie ani nikt z mojej rodziny na nich nie glosowal.Trudno stwierdzic czy ci wybierani przezemnie byliby lepsi,jako opozycja zachowuja sie niemrawo.Usprawiedliwia ich tylko stworzona,z kosmosu koalicja,ktora wszystko i wszystkich blokuje,nie dajac sobie powiedziec prawdy. Dlatego nietylko sprzataczka i inne poslednie zawody bija tych panow w czambul.
 • 2007-04-13 12:59 | ego

  jaka praca sie oplaca

  co takiego zrobili panowie z zarzadu banku,ze otrzymali tak duzo pieniedzy,nic.
 • 2007-04-18 19:22 | Agata

  To nie tak

  Największa estymą cieszą się nauczyciele, pielęgniarki i lekarze, ponieważ bardzo mało zarabiają i nie wzbudzają uczucia zadrości wśród badanych. Politycy są ocenani najgorzej, ponieważ dużo zarabiają - za nic i dlatego wywołują u ludzi oburzenie, co prowadzi do tego, że niby to, kim są nie znajduje poważania. Niech no tylko temu badanemu uda się dostać do tego środowiska - zaraz będzie zawód polityka cenił bardzo wysoko.