Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naprzykrzyło się grzebać

(2)
Co się stało z Niemcami z Aleksandrowa Kujawskiego? – W 1945 r. działy się tu rzeczy podłe – mówi Stanisław Mąkowski, emerytowany komendant policji z Aleksandrowa Kujawskiego. 
 • 2007-04-15 05:11 | stanislaw pawlak

  Franciszek Pawlak to mój dziadek

  Urodziłem się w 1948 roku.Dziadek mnie wychowywał do 6 go roku zycia. Mam chyba nawet zdjęcia z Aleksandrowa i Konstancina z tamtego okesu. Z tego co pamietam to mój dziadek radował fizycznie w tartaku który był po drugiej strony ulicy. Cżęsto zresztą mnie babcia tam prowadzała nisąc dziadkowi sniadanie.
  Paniętam też rządowe limuzyny które przyjezdzały do willi w konstancinie gdze dziadek był cieciem.
  pzdr,
  Stanisław Pawlak
 • 2008-08-28 17:21 | Ja

  Re: Naprzykrzyło się grzebać

  Prosiłbym o uściślenie i rozróżnienie: "przez ich polskich sąsiadów" czy przez komunistów/ubeków - zatrudnionych na funkcjonariuszy rządu narzuconego Polsce przemocą przez ZSRR, USA i Wlk. Brytanię?