Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Każdemu po mundurku

(4)
Rusza wielka akcja szycia strojów szkolnych. Dorosłych też coraz częściej obowiązują uniformy w pracy. I wielu się z tego cieszy.
 • 2007-04-16 15:16 | .M.

  Mundurek

  CHodziłam w mundurku przez 3 lata i wiem, że nie jest to miłe, ale przynajmniej nie ma czegoś takiego jak wyśmiewanie się z innych "gorzej" ubranych dzieci. Wszyscy wyglądają tak samo. Boli mnie tylko jedno, czemu za jedbna marynarke od mundurku płaci się taka kase (ok 200 zł) to jest lekka przesada. Przecież dzieci rosna i taki mundurek rodzice beda kupować dziecku co 1-1,5 roku.
  Pozdrawiam...
 • 2007-04-20 04:08 | Aneta McNally

  Dlaczego lubimy mundurki?

  Jest jeszcze jedna prosta przyczyna, dlaczego lubimy wszelkiego rodzaju mundurki. Ulatwiaja one oddzielenie sfery profesjonalnej od prywatnej. Osobiscie nie potrafie wyjsc gdziekolwiek po pracy bez zmiany ubioru - czuje sie, jakbym caly czas byla wlasnie 'w futerale'. Paradoksalnie, dotyczy to rowniez miejsc pracy, gdzie zadna forma mundurku nie obowiazuje. Tak jakby ubranie przez caly dzien 'nasiaklo' praca i nie pozwalalo sie zrelaksowac.
 • 2007-04-20 22:52 | Kjubek

  Mundurek

  Cały ten cyrk z mundurkami ma jedynia na celu odwrócenie uwagi od najbardziej istotnych problemów polskiej oświaty. Niech szanowny Pan G. najpierw przeprowadzi wywiad środowiskowy i dowie się, czy wszystkie rodziny stać na wydatek rzędu 150-200zł. A przecież dziecku potrzebne są przynajmniej 2 mundurki, by mogło uczęszczać do szkoły schludnie i czysto ubrane. Do tego dochodzi jeszcze kwestia rozwoju fizycznego, a więc zmiana zbyt ciasnych mundurków na nowe. I czy rzeczywiście polscy uczniowie oczekują tych mundurków?
 • 2007-09-28 23:18 | Kowalski Jan

  Mundurki.

  Mundurki powinny być tylko w szkołach elitarnych ,to przyszli politycy powinni przyzwyczajać się do porzą dnego wyglądu i dyscypliny..Dla zwykłej młodzieży porządne ubrania wybrane przez nich samych i więcej luzu nie na odwrót.