Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mamy Euro 2012!

(7)
Wygraliśmy ciężki bój. Wspólnie z Ukrainą będziemy organizować Piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku.
 • 2007-04-18 17:20 | michał

  yes yes yes

  dziwi mnie brak wypowiedzi w tym temacie. Ciesze sie niezmiernie i jest to szansa jaką niemożemy zmarnowac bo co jak co ale sport jednoczy ludzi myśle że mimo podziałów na poglądy w tej sprawie musimy mówic wszyscy jednym językiem począwszy na wykształciuchach kończywszy na moherowych beretach i to powinno byc fantastyczne
 • 2007-04-21 23:24 | doncorleone

  oby nie zrobili wiochy

  Mam nadzieję, że rząd weźmie się za to z sercem. Dużo wskazuje na to że powinien, bo nic tak nie podniesie notowań Kaczyńskich jak widoczny postęp w przygotowaniach do organizacji euro. Mimo to mam obawy. Oby tylko nie trzeba się było wstydzić i oby te wszystkie stadiony itd nie okazały się tylko wirtualnymi zabawkami.
 • 2007-04-22 16:44 | marianek

  Euro 2012

  Myślę, że w powstałej sytuacji w naszym Kraju, najpóźniej z poczatkiem 2012 bedziemy rozliczać się w walucie euro.
 • 2007-04-25 11:40 | Paweł

  EURO 2012

  Trafiła się nam super okazja, wiadomo, że są to koszy i to ogromne, ale ważne są potem zyski i nie tylko finansowe.Może w końcu inne kraje przesaną traktować nas jak jakieś dzikie stepy, gdzie nie ma nic.
 • 2007-04-28 19:29 | asasello

  kpina

  czyste reguły wyboru??? kto widział punktację, nie może mieć wątpliwości, że wszystko było ustawione.
 • 2007-04-30 21:51 | D.Rogowy

  No i zaczęło się...

  "Autostrady? - Właśnie wracam ze wspólnej konferencji MinisterstwaRozwoju Regionalnego i Ministerstwa Transportu, na której powstałplan budowy autostrad mających, połączyć Polskę z Ukrainą i polskie miasta gdzie odbywałyby się mecze - zdradza Kamil Wnuk - rzecznik polskiego sztabu EURO 2012." Taką informację przeczytałem 13. kwietnia w nr. 87 Superexpress-u. Odetchnąłem z ulga ponieważ zawsze uważałem brak połączeń autostradą (nie ma ich nawet w sferze planów! W środku Europy!W XXI w.!) tak ważnych ośrodków jak Wrocław-Poznań i Wrocław- Łódź -Warszawa, za zjawisko niemieszczące się w pale. Minęło parę dni i mowa jest już nie o autostradzie a o drodze ekspresowej S-5 i jak narazie nie jej budowa a "walka o priorytet dla tej budowy" zajmuje władze reginalne i mieszkańców W-wia i Poznania ( zbieranie podpisów) nie mówiąc o trasie Wrocław-Warszawa, o której chyba w ogóle zapomniano. Ładne początki !
 • 2008-11-27 14:18 | glendek

  mniejmy nadziej ze polacy pokaza na co ich stac
  a jak naprawde przekonamy sie na euro w 2012r
  co do euro nie kazdy chde aby bylo w polsce tusk chce kaczynski nie moim zdaniem euro nie wejdzie szybko do portfeli bo polska nie spelnia wszystkich warunkow unijnych.