Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak Giertych Kaczyńskiemu, tak Kaczyński Tuskowi

(2)
Jarosław Kaczyński próbuje ograniczyć rozmiary sejmowej klęski i uporządkować pole bitewne. Bo wkrótce odbędą się kolejne starcia.
  • 2007-04-18 23:31 | Mieczsilver

    Antyobywatelska konstytucja

    Stanowi o patologicznym funkcjonowaniu instytucji stanowiących o demokratycznym systemie państwa.Otwiera drogę do politycznej korupcji.Na wywrotowym działaniu w partii pozbawionej pracy organicznej jest szansa zbić polityczny kapitał spekulacyjny.Takie są konsekwencje traktatu okrągłostołowego z przeniesieniem braku praworządnośći na czas po transformacji systemowej.
  • 2007-04-21 20:44 | z czech

    komentsaz

    pani Janino wnikliwie obserwuje co Pani pisze i chyba Pani najlepiej opisuje to polskie polityczne szambo