Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drodzy Czytelnicy

(4)
2007-04-19 08:57 | Polityka.pl
 • 2007-04-19 08:57 | A.

  przeczytała

  Przewodnik jest super! Jestem na początku drogi po kredyt i mieszkanie, ale teraz przynajmniej wiem o co pytać i gdzie szukać odpowiedzi :)
 • 2007-04-30 21:25 | Katarzyna Ogonowska

  Pprzewodnik kredyty hipoteczne

  Witam, bardzo mi się podoba ten przewodnik i mam pytanie, ponieważ nigdzie już w kiostu nie można go kupić, czy jest taka możliwość aby mi Państwo go przesłali, a ja oczywiście pokryje wszelkie koszty. Proszę o pilną odpowiedź, ponieważ te materiały bardzo by mi się sprzydały do pracy licencjackiej.
  Pozdrowienia
  Katarzyna Ogonowska
 • 2008-04-07 14:08 | zbig

  przewodnik kredyty hipoteczne

  Witam!Nabyłem jakieś kilka miesięcy temu przewodnik w formie elektronicznej. Z powodu awarii PC-ta utraciłem zakupinoną zawartość. Czy jest możliwość ponownego otrzymania poradnika? Dysponuję hasłem, które otrzymałem przy zakupie, ale nie mogę ściągnąć danych.