Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kobiety dobierają się do przodka

(7)
Konserwatywni i zacofani polscy mężczyźni z uporem godnym lepszej sprawy nie chcą, aby ich żony i córki były górnikami dołowymi.
 • 2007-04-19 11:36 | eee

  brr

  maszyny, których obsługa wymaga fachowej wiedzy i umiejetności? to widzę, że polski górnik zyskał statut głównej siły intelektualnej kraju :)i pewno ma doktorat z tej obsługi 5 przycisków na krzyż. Ach i ten argument o odporności psychicznej matek, to rozumiem że psychika mężczyzn ma w d... te dzieci pozostawione w domu :) Poezja
 • 2007-04-26 16:29 | MO

  To nie jest robota dla bab

  Hajer mo czorno gymba, i niy wierza w to, że baby marzom o tyj robocie bo by niyfajnie wyglondały.
 • 2007-05-03 10:51 | fff

  Kiepski żart

  Kobiety w kopalni? A czemu nie! Na pewno zrównałyby wtedy trochę średnią długość życia do mężczyzn. BTW: Wiecie, że górnik strzałowy żyje przeciętnie 30?To chyba jakaś prowokacja autora bo naprawdę nie chce mi się wierzyć w to co przeczytałem. Ja swojej żonie na pewno nie pozwoliłbym pracować w kopalni tak jak swego czasu moja matka wpłynęła na mojego ojca żeby rzucił tą niebezpieczną robotę pod ziemią.
 • 2007-05-03 16:33 | Arkadiusz

  Uśmiałem się po pachy

  Naprawdę dobry żart. Wszystcy ludzie są równi, ale wiadomo że kobiety są równiejsze. A tak już z innej beczki. Ludzie powinni być wolni. Jestem za zniesieniem cenzusów, zakazów i obowiązków. KOniec z podatkami,zakazem używania używek czy posiadania broni. Niech kazdy może robić wszystko. Kilka pokoleń fermentu i sytuacja się wyklaruje sama. Niech przetrwają najlepsi.
 • 2007-05-10 11:00 | Penisa

  Członek

  A jakby baba wyszła z dołu to byłaby cała czorna. A chłop jak wqyjeżdża na powierzchnię to czorny jest nawet jego członbek.
 • 2007-05-28 15:36 | EMIGRANT

  kobiety na traktory

  Kilka dni temu jechalem sobie droga ktora byla remontowana. I nagle widze ogromna żółtą koparke i kto ja obslugiwał ...? Ale to bylo w USA
 • 2007-07-04 19:09 | ovejanegra

  A dlaczego nie???

  To wcale nie chodzi o to, że kobiety zaraz rzucą się do kopalni i tipsami zaczną wydzierać ziemi "czarne złoto". Drodzy Panowie, chodzi o RÓWNE MOŻLIWOŚCI. Jeżeli jakaś kobieta zdobędzie wymagane kwalifikacje, ma wystarczającą wytrzymałość i chęć do pracy to w niczym nie ustępuje mężczyżnie górnikowi i ma takie samo prawo do wyboru tego zawodu jak i on. A może Panowie boją się konkurencji? Może górnictwo się zupełnie sfeminizuje i silne kobiety zastąpią coraz bardziej cherlawych mężczyzn???