Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Książki mają uszy

(2)
W Europie rośnie popularność słuchowisk.
 • 2007-04-19 11:52 | Sebastian Piotrowski

  Czego chcielibyscie posluchac?

  No wlasnie a czego Wy chcielibyscie posluchac? Jakie ksiazki wedlug was warto by bylo przeniesc do wersji elektronicznej?
 • 2007-04-23 10:27 | Arkadius

  Do sluchania i ogladania

  Sluchowiska w mp3 to nowsza forma kaset magnetofonowych na ktorych nagrywane byly rowniez pozycje literatury swiatowej. Naturalnie jest taka mozliwosc, że popularność słuchowisk doporwadzic moze do wzrostu analfabetyzmu, ale to jeszcze nie powod by tego nie robic. Sa osoby, ktore maja problemy ze wzrokiem i dla nich to jedyna szansa.
  W necie pojawiaja sie juz takie strony sa tylko sluchowiska i video.
  dobrego relaksu