Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Euro 2012 w Polsce: cuda się zdarzają

(4)
Cała nadzieja, że Polacy w chwilach wyjątkowych i przy zadaniach specjalnych potrafią się mobilizować.
 • 2007-04-19 18:36 | Pan Lulek

  Patent na wygrana

  Bez wielkich klopotow mozna przewidziec kto bedzie gral w finale. Jest tylko pewien warunek. Gra finalowa powinna miec miejsce w Czernobylu. Na te okazje moznaby wynajac ten region od Bialorusi. Wtedy napewno na placu pozostana dwie druzyny. Ukrainska i Polska. Wszyscy inni przegraja w eliminacjach. Jest oczywiscie problem sedziow. Tych mozna, jako neutralnyh, wziac z Iranu albo Korei Polnocnej. I tak sa juz napromieniowani.
  W ten sposob w obydwu krajach pozostanie infrastruktura a Bialorus pozbedzie sie klopotliwego kawalka swojego terytorium wraz z zamieszkala tam ludnoscia.
 • 2007-04-21 15:47 | jamir

  Cuda sie zdarzaja

  A gdyby tak Aleksander Kwasniewski z nadania naszego rzadu (tak!) stanal na czele przygotowan do EURO 2012?
 • 2007-04-21 23:12 | adamg

  Polska a Wasza gazeta

  idąc waszym tropem, najlepiej nic nie robić bo na \nic nas nie stać, mamy zły rząd któremu nie warto w ogóle pomagać, wręcz przeciwnie należy stawiać kłody pod nogi, by później oczerniać. To jest właśnie Wasza "Polityka". Wstyd mi za Was, Właśnie przez takich jak wy Polska brnie w stagnacji. Mimo, iż jestem pewien, że nie okażecie mojego postu, cieszę sie iż nie kupuję już Waszej gazety. Mało tego, pracuję w Anglii i głoszę wszem i wobec Anglikom, iż jesteście wrogiem nr 1 rodzącej się w Polsce demokracji. Przez Was też właśnie demokracja w Polsce nie może rozwinąć "skrzydeł".
 • 2007-04-22 13:00 | vincent02

  Czas

  Jak narazie niewybudowano zadnej z obiecanych autostrad, i sa tylko mieszkania po 3 miliony!
  Nie widze duzych szans na realizacje w ciagu 5 lat,przeciez najpierw trzeba wybudowac "tanie Panstwo" a potem mozemy sie wziasc za reszte!