Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Płacz palacza

(9)
Europa wygrywa wojnę z palaczami. Kolejne kraje wprowadzają coraz ostrzejsze zakazy.
 • 2007-04-20 09:05 | Mister

  Palenie parlamentarne

  Od czasu do czasu jadam w restauracji gnebiacego palaczy parlamentu holenderskiego.Jest tam podzial na sale restauracyjna dla palacych i niepalacych. Gdy na stoliku znajdujacym sie w sali dla niepalacych polozylem pudelko z papierosami przybiegl kener i...przyniosl popielniczke...
 • 2007-04-22 10:32 | jolanta

  zakaz

  Tego typu zakazy to częściowa hipokryzja. jeśli palenie jest szkodliwe, to nie ma prostszego sposobu niż zakaz produkcji i handlu wyrobów tytoniowych. Dlaczego żadne państwo unijne się na to nie zdecyduje? To jest rzecz jasna pytanie retoryczne.
 • 2007-05-06 10:57 | Liberał

  Re: zakaz

  Przede wszystkim dlatego nikt nie wprowadzi takiego przepisu bo byłoby to niezgodne z obowiązującymi przepisami. Oczywiście, można wprowadzić przepis obowiązujący w każdym kraju UE ale niosłoby to za sobą dość duże straty finansowe. Wprowadzając zakaz produkcji i sprzedaży wyrobów tytoniowych należałoby pomyśleć o rozszerzeniu o alkohol. W końcu alkoholizm jest nie mniej groźny. Tylko proszę sobie wyobrazić Szkocję bez Whisky.
 • 2009-05-26 08:18 | koteczek

  Re: Płacz palacza

  DLA PALACZY POWINNY BYĆ ZAINSTALOWANE APARATY i BUTLE WYPEŁNIONE SPRĘŻONYM DYMEM PAPIEROSOWYM, KTORE NOSILI BY NA PLECACH PODOBNIE JAK PLETWONURKOWIE. TO CHYBA JEDYMY SENSOWNY SPOSÓB NA POZBYCIE SIE ŚMIERDZIELI I TRUCICIELI NA PRZYSTANKACH, POCIAGACH, KORYTARZACH, I INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNYCH GDZIE OBOWIAZUJE ZAKAZ PALENIA. PALACZE MUSZA PALIC WIEC NIE CH SIE TRUJA SAMI Z BUTLI A NIECH NIE TRUJA INNYCH. OSTATNI WIDZIAŁEM W INTERNECIE OGŁOSZENIE NA TEMAT ZATRUDNIENIA DLA PALACZY ŻYCZĘ OWOCNEGO PALENIA Z BUTLI.
 • 2009-06-07 18:41 | podatnik

  Dzięki takim ludziom jak ty, ten kraj jest tak bardzo nieprzyjaznym miejscem. Wiem, nie zrozumiesz o czym piszę. To też jest element polskich problemów: powszechna głupota. Zamiast edukować i wychowywać chcemy uporządkować sprawę batem i knutem. W obecnych czasach to zrozumiałe - edukacja jest niebezpieczna dla watykańskiego okupanta a że przy okazji cierpimy wszyscy - tych z Miodowej to nie wzrusza.
 • 2009-09-11 12:08 | gg

  DLA PALACZY POWINNY BYC ZAINSTALOWANE APARATY i BUTLE WYPELNIONE SPREZONYM DYMEM PAPIEROSOWYM, KTORE NOSILI BY NA PLECACH PODOBNIE JAK PLETWONURKOWIE. TO CHYBA JEDYMY SENSOWNY SPOSOB NA POZBYCIE SIE SMIERDZIELI I TRUCICIELI NA PRZYSTANKACH, POCIAGACH, KORYTARZACH, I INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNYCH GDZIE OBOWIAZUJE ZAKAZ PALENIA. PALACZE MUSZA PALIC WIEC NIE CH SIE TRUJA SAMI Z BUTLI A NIECH NIE TRUJA INNYCH. ZYCZE OWOCNEGO PALENIA Z BUTLI.
 • 2011-01-18 00:09 | Palacz

  Re:Płacz palacza

  Unia powinna dofinansowywać Palarnie[/link] takie jak ta [link=http://smokecenter.pl/]www.smokecenter.pl i wszyscy byliby zadowoleni
 • 2013-05-05 12:10 | marek górski

  Re:Płacz palacza

  Palacze tytoniu fundują naszemu Państwu każdego roku 1 miesiąc funkcjonowania
  Danina pobierana od użytkowników wyrobów tytoniowych stanowi ok. 8,2% wszystkich przychodów budżetu budżetu Państwa.
  Wg. raportu NIK z wykonania budżetu za 2011 przychody ogółem 282 mld, z tego z akcyzy na wyroby tytoniowe 18,2 mld, to jest 6,45%. Przychody z tyt. VAT od tej grupy towarowej śmiało można oszacować na dalsze minimum 5,5 mld.
  Dostarczyciele tej forsy są traktowani niemal jak przestępcy - a wrogowie
  publiczni na pewno. Prawodawcom trza przypomnieć, że jedna ih pensja rocznie pochodzi z kieszeni palaczy.
 • 2013-06-17 21:23 | KOTŁOWNIA

  Re:Płacz palacza

  DLA PALACZY POWINNY BYC ZAINSTALOWANE APARATY i BUTLE WYPELNIONE SPREZONYM DYMEM PAPIEROSOWYM, KTORE NOSILI BY NA PLECACH PODOBNIE JAK PLETWONURKOWIE. TO CHYBA JEDYMY SENSOWNY SPOSOB NA POZBYCIE SIE SMIERDZIELI I TRUCICIELI NA PRZYSTANKACH, POCIAGACH, KORYTARZACH, I INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNYCH GDZIE OBOWIAZUJE ZAKAZ PALENIA. PALACZE MUSZA PALIC WIEC NIE CH SIE TRUJA SAMI Z BUTLI A NIECH NIE TRUJA INNYCH. ZYCZE OWOCNEGO PALENIA Z BUTLI.