Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezent od papieża

(1)
Polska jest jednym z trzech krajów wybranych na miejsce światowej premiery nowej książki Benedykta XVI.
  • 2007-04-21 14:25 | Mieczsilver

    Prawda o Jezusie jako człowieku

    Prawda o Jezusie człowieku znajduje się w archiwum kopalni Ziemi.Można mieć nadzieję,że osiągnięcia ewolucji myślenia pozwolą na dotacie do niej.Przybliży to jescze bardziej do znaczenia pojęcia Boga,który jest Prawdą.To znaczenie siostrze Teresie Benedykcie od Krzyża wytyczyło drogę do świętości a dalsze sformułowanie,że kto szuka prawdy szuka Boga choćby sam o tym nie wiedział stało się wykładnią filozoficzną K.R.