Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co stoi za Macierewiczem?

(9)
Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Antoni Macierewicz jest prezesem i właścicielem blisko 28 proc. udziałów spółki Dziedzictwo Polskie – wydawcy narodowo- katolickiego pisma „Głos”. Tak wynika z akt rejestrowych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym
 • 2007-04-24 13:20 | eugeniusz pachpach

  got him!

  wreszcie ktos dopadl tego psychopate.
 • 2007-04-24 17:06 | Sela

  Cudo

  Ostatnie zdanie bardzo, bardzo mi sie podoba. Po prostu cudo.
  Ale wątpię w dymisję Macierewicza - wydaje mi się, że jest on pod specjalna opieka premiera.
 • 2007-04-24 21:55 | vincent02

  onik

  Napewno wszystko jest w porzadku!
  Podamy tylko kto z "szarej sieci" mataczyl w papierach,a potem Ziobro a Dobro,aresztuje kogo trzeba!
 • 2007-04-24 23:55 | normalny

  dlaczego nie jestem zaskoczony????

  Jest teoria ze osoby ktore maja najbrudniejsze rece podejrzewaja o to samo wszystkich dookola.Potwierdza sie to nie tylko w przypadku Maciarewicza ale tez calego naszego rzadu.
 • 2007-04-25 06:42 | agazylka

  prawy M musi odejść!

  w końcu ktoś zdemaskował obłudną moralność nowych Prawych i Sprawiedliwych. Dobra robota. A co na to premier?
 • 2007-04-25 12:27 | lustratyk

  zgnilizna moralna

  Ael jakie mataczenie? Jakie mataczenie? To juz dla Dobra Ojczyzny nie mozna pracowac? Przeciez on tam jest czlonkiem od spraw ideologicznych!!! On tam przeciez po prostu doradza. On tam jest non profit. On po prostu jest niekokalanie poczety. A wy wszyscy wstydzcie sie, wstydzcei sie mowie. Bo szkalujecie swietego, tak swietego, czlowieka. kto jest bez winy niech rzuci kamieniem. itp. itd. itd. itd.
 • 2007-04-29 05:02 | Bianka Mikolajewska

  Co stoi za Macierewiczem ?

  Szanowna Pani Bianko,Na to bardzo wazne pytanie jest bardzo prosta odpowiedz. Za Macierewiczem stoi stoi klamswo, hamstwo i obluda calej machiny IV RP , a sam Macierewicz jest absolutnym symbolem tego wlasnie bo na tym buduje swoja kariere polityczna (bardzo mizerny polotyk!!!). Nalezy tez dodac ze Macierewicz jest wspanialym hypokryta, uwielbia zarzucac innym najczesciej sa to zwykle klamstwa, nie cierpi prawdy o samym sobie. Jestem pewien ze Mr. M. zostanie za to przestepswo pociagniety do odpowiedzalnosci karnej, mam rowniz nadzieje ze jak IV RP upadni (a stanie sie to niebawem0 Mr.M. zotanie za swoje przestepswa i nad uzycia polityczne tak samo brutalnie( ale tym razem imie prawa i sprawiedliwosci)rozliczony i potraktowany. Gratuluje b. madrego dochodzenia w tej sprawie.Matthew z PEI
 • 2007-04-29 07:06 | Krzysztof Polkowski

  Przyzwoitośc i profesjonalizm

  Ten pan jest Przewodniczącym Komisji Weryfikacyjnej oraz autorem słynnego Raportu. Czy tacy ludzie mają moralne prawo oceniac innych?! Współczuję wszystkim uczciwym ludziom, których los zależy od takich ludzi.
 • 2007-04-29 13:07 | lex_delicate

  przejrzyste lustro

  Pan M. sam siebie lustruje w takim lustrze, w którym nie widać lustrowanego lecz wszystko poza nim.
  W dokumentach rejestrowych widnieje osoba bez numeru PESEL, więc prawdopodobnie bez polskiego obywatelstwa. Bardzo ciekawym jest "dziedzictwo" jakiego kraju wspiera w tej spółce. Charakterystyczne dla obecnej zajadłej "prawicy" jest funkcjonowanie w tle nieidentyfikowalnych wspólników - Gazeta Polska z Cypru (kolonia Rosji), czy Głos - Honkong. Ten schemat tworzenia ośrodków wpływu jest dość dobrze opisany w literaturze przedmiotu.