Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa świecka religia

(3)
2007-04-26 20:13 | Polityka.pl
  • 2007-04-26 20:13 | Latarnik

    Lustracja po polsku

    Lustracja winna była być przeprowadzona 16 lat temu, ale komuchy były jeszcze zbyt zuchwałe. W NRD i Czechach ogłosili dawno komu trzeba pluć w twarz a kogo zwolnić z posady i listy emerytów. Komuchy zamordowały ponad dwa miliony Polaków więc nie czas rozczulać się nad żadną gnidą. NKWD i UB zabijało wszystkich podejrzanych bez sądu, okażmy się lepsi, dajmy im żyć w biedzie i pogardzie.
  • 2007-04-26 20:34 | Latarnik

    Niezbyt nowa religia

    Czas nadchodzi, aby wiedzieć komu splunąć w mordę, kogo wywalić na zbity pysk z ciepłej posadki a komu zabrać emeryturę za wykańczanie polskich patriotów i pomaganie sowieckiemu okupantowi. Za prostytułowanie się z hitlerowcami Polkom obcinano włosy, co obciąć tym co dawali siebie sowietom?