Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niespodziewany prezent

(2)
Euro 2012 w Polsce to ogromne zaskoczenie i jeszcze większa odpowiedzialność.
 • 2007-04-30 21:48 | D.Rogowy

  No i zaczęło sie...

  "Autostrady? - Właśnie wracam ze wspólnej konferencji MinisterstwaRozwoju Regionalnego i Ministerstwa Transportu, na której powstałplan budowy autostrad mających, połączyć Polskę z Ukrainą i polskie miasta gdzie odbywałyby się mecze - zdradza Kamil Wnuk - rzecznik polskiego sztabu EURO 2012." Taką informację przeczytałem 13. kwietnia w nr. 87 Superexpress-u. Odetchnąłem z ulga ponieważ zawsze uważałem brak połączeń autostradą (nie ma ich nawet w sferze planów! W środku Europy!W XXI w.!) tak ważnych ośrodków jak Wrocław-Poznań i Wrocław- Łódź -Warszawa, za zjawisko niemieszczące się w pale. Minęło parę dni i mowa jest już nie o autostradzie a o drodze ekspresowej S-5 i jak narazie nie jej budowa a "walka o priorytet dla tej budowy" zajmuje władze reginalne i mieszkańców W-wia i Poznania ( np.zbieranie podpisów) nie mówiąc o trasie Wrocław-Warszawa, o której chyba w ogóle zapomniano. Ładne początki !
 • 2008-11-27 14:13 | op

  autostrady maja byc ale nie wzsedzie
  wybudowanych autostat nie bedzie 2000km tylko 1300 bo polacy sie nie wyrobia jakby chcieli to by zrobili tylko im sie nie chce
  i nie wiadomo jak bedzie naprawde wygladac euro, dowiemyy sie w 2012