Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Historia "Polityki"

(1)
  • 2007-05-04 19:36 | Pan Lulek

    Wszystkiego najlepszego na dalsze 50 lat

    Wszystko sie zgadza. Tylko dlaczego zlikwidowano dzial " prenumerata ". Ostatni wpis do tego blogu zrobila " Ola " z data 05.04.2007. Dalszych wpisow nie akceptowano. Wydaje mi sie,ze pomimo wszystkich szykan udalo mi sie Polityke zaprenumerowac. Czekam do konca maja. Sadze,ze otrzymam zaprenumerowane czasopismo a potem napisze do mojej Gospodyni Pani Janiny jak przebiegla i czym zakonczyla sie akcja prenumeraty za granice.
    Dalszych lat 50 - ciu zyczy
    Pan Lulek