Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strach miał niebieskie oczy

(2)
W kwietniu 1915 r. po raz pierwszy na masową skalę użyto na froncie gazów trujących. Wojna ukazała swoje najstraszliwsze oblicze.
  • 2007-05-05 21:04 | Grzesiek

    Haber patronem szkoły

    Może ktoś z czytających pamięta zamieszanie wokół Fritza Habera, wywołane jakieś dwa lata temu propozycją oleskiego (opolszczyzna) burmistrza, który pragnął by funkcjonującej w mieście szkole (dwujęzycznej, powstałej dzięki środkom niemieckim) nadać patronat Noblistów Śląskich, w poczet których Haber sie zaliczał? Działo się i pisało o tym sporo, szczególnie o postawie bumistrza, który bronił Habera nie dostrzegając wątpliwości natury moralnej. Nawet się procesował, ale przegrał.
  • 2009-08-25 10:09 | ii

    Niemcy mają chyba długą tradycję w łamaniu konwencji. Co gna ten naród do niszczenia innych i siebie.