Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Francja wchodzi w nowa erę

(2)
Gaullizm zostanie zastąpiony sarkozyzmem? Oto garść spekulacji na nową polityczną drogę Nicolasa Sarközy'ego.
 • 2007-05-08 17:12 | ingryd

  pokojowa nagroda nobla

  SWIETNY TEKST,ja najbardziej uwielbiam tego nobla,tylko jak go pogodzic z czarterami do afryki,jest jeden maly problem w tej pieknej rozowej analizie (oprocz samej francji, ale to drobiazg) jak sobie nikokracja poradzi ze swiatem muzulmanskim, z margrebem i bliskim wschodem, tu juz moze zabraknac tych stron marynarek ktore trzeba caly czas przekladac, tu nikus moze miec dolek
 • 2007-05-09 09:01 | Kecaj

  ingryd, problem, jaki problem?

  ingryd:

  Gdzie tam problem z marynarkami? Przeciez Francja slynie z krawcow. Teraz beda sie spacjalizowac w nicach pret à porter. :)
  A za czartery tez mozna dostac jakas nagrode. Moze Stalinowska? Extrema sa do siebie bardzo podobne.