Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wojna bez zasad

(3)
Trybunał Konstytucyjny od początku przeszkadzał obecnej władzy. Najpierw ograniczała się ona do najwyżej mało smacznych połajanek ze strony premiera, który, na przykład, rzucał frazy o „cyrkowych sztuczkach prawniczych”.
 • 2007-05-10 14:25 | Przerażona

  Stop samowoli PIS

  Rodacy nie dajmy się zwariować.Wspierajmy media w ujawnianiu bezprzykładnego łamania demokracji przez rządzących.
 • 2007-05-10 16:16 | Piotr

  Otworzyc teczki? Za nic!

  Kaczory zrobia wszystko zeby tylko teczek nie otworzyc. Straciliby wowczas najciezszy orenz - mozliwosc sznatazowania kogo popadnie. Oczywiscie TK swoj wyrok wyda i uniewazni te z gruntu zla i glupia ustawe lustracyjna. Ale Kaczory juz cos wymysla, zeby jedak teczek ciagle nie otwierac. Moze np. oswiadcza, ze to jednak zbyt brutalne, ha, ha... Dla nich to byloby samobojstwo, bo poza teczkami nie maja juz zadnych dzial ani petard. Zupelnie nic. P U S T K A
 • 2007-05-11 08:50 | Kazimierz Ignasiak

  Trybunał

  Poświadczenie nieprawdy to pospolite wykroczenie , o dwuznaczności etycznej posła i jego mecenasów nie wspomnę .A swoja drogą ,że też zawsze się znajdą "prawomyślni i jedyni uczciwi" . Miało być tak pięknie a czuć PRL-em .
  Jestem przekonany ,że poseł Mularczyk , marszałek Dorn złożą mandaty poselskie a prezes IPN zostanie odwołany w bezdyskusyjnym trybie .
  To było by katolicko , narodowo ,prawnie , sprawiedliwie itd.,itd.
  Pozdrawiam!