Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jurek, Bolek i Banan Tolek (oraz inni)

(3)
2007-05-13 15:19 | Polityka.pl
 • 2007-05-13 15:19 | Agnieszka Haredna

  Uwaga co do formy

  Witam serdecznie Panie Michale,
  niestety z przykrościa musze stwiedzić, iż bardzo jestem zaskoczona formą Pańskiego artkułu, niestety bo forma owa jest dla czytelnika srednio zrozumiala i niesie niestety ze soba mało treści. Jako czytelnik Polityki juz od lat szukam w niej owszem komentarzy, ale także i to jednak na pierwszym miejscu informacji jasno przedstawionych. A otrzymałam konieczność wczytania się i wyłuskiwania informacji spośród niemal "strumienia światła". Pozdrawiam mając również nadzieję, że nie uraziłam zbytnio.
  Z poważaniem
  Agnieszka Harenda
 • 2007-05-13 17:36 | razsprawny

  IV. DLA WSZYSTKICH

  KE niedowidzi najważniejszego w Naszej IV. RP,pionierstwa w równości Wszystkich Polaków, którzy wybrali sobie rzady niepełnosprawnych. Świat to czeka, my juz mamy. Znowu Pierwsza Polska Nasza!