Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Warszawa stolicą filozofii.

(1)
Przepastne sale na IV piętrze Pałacu Kultury i Nauki wypełnią się w ciągu tego tygodnia kolorowymi budowlami z klocków Lego. Uczniowie, młodzież i nauczyciele z całej Europy mają do dyspozycji ponad 20 tys. litrów klocków, z których zbudują własne interpretacje filozoficznych problemów.
  • 2007-05-14 23:17 | Stała czytelniczka

    Dziwne

    Temat ciekawy. Forma tekstu, jak na "Politykę", zaskakująco nieporadna - bez interpunkcji, bez polskich znaków, "mogłaby" wbrew logice i gramatyce w wersji "mogła by". Ojej. Czyżby "Polityka" w Internecie ulegała powszechnemu w tym środowisku analfabetyzmowi?