Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rien ne va plus

(5)
Nad Sekwaną rodzinny kryzys. W małżeńskich kłopotach Nicolasa Sarkozy'ego i Ségolène Royal Francuzi upatrują koniec pewnej epoki.
 • 2007-05-15 13:09 | Macio

  U nas tez sie dzieje

  Panie Jacku,Ciekaw jestem czy zaloty pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a posłanką Szczypińską rownież wpłyną w Polsce (analogicznie do Francji) na przebieg naszej lustracji? Poza tym czy "spoliczkowana" (sama tak powiedziała) ostatnio przez Trybunal Konstytucyjny narzeczona wielebnego Premiera może liczyć na jego riposte wobec tych "aroganckich, nie rozumiejacych demokracji" sedziow Trybunalu Konstytucyjnego? Proszę spróbować dokonać "cieplej analizy" naszej arcyciekawej przepychanki na szczycie IV RP.Aczkolwiek mam wrażenie, że większość "wykształciuchów" w naszej IV Umilowanej, wolałoby dziś zajmować sie problemami Francji, gdy patrzą na to, co dzisiaj PIS z przystawkami wyprawia w Polsce.CIK:)))
 • 2007-05-15 21:33 | ingryd

  a nie mowilam

  nadchodzi nowa era,era "nicocratie",az strach pomyslec ze consiel constitutionnel to nie nasz tk,strach sie bac nad sekwana
 • 2007-05-16 10:48 | Jean Drege

  rien ne va plus

  Tous va bien, niech plotkarz zajmie sie czym innym
 • 2007-05-16 12:01 | ingryd

  paryz placze

  wlasnie nico nieduzy przejmuje "insygnia" wladzy, i na invalide wala z dzial, a niebo nad paryzem jest szare i wilgotne,ou vas-tu la france, ma belle et douce france ?
 • 2007-05-16 13:43 | plotkarz

  koniec gry

  rien ne va plus znaczy koniec gry, a nie, ze tout va mal.