Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Podbijanie francuskich serc

(2)
Taktyka Nicolasa Sarkozy'ego wydaje się równie prosta, co skuteczna. Wygrał dzięki politycznej wyrazistości, a teraz stosuje metody zapowiadane przez jego byłych przeciwników.
  • 2007-05-17 14:03 | ingryd

    dla kazdego cos milego

    tak w skrocie mozna okreslic pierwsze kroki nico niewielkiego, tobie lizaka, a tobie cukierka,a w miedzyczasie urlop na jachcie kumpla z cac40, i wyroki wiezienia dla manifestujacych, bardzo podobno "zachecanych" przez policje,potem szybciutko kolacyjka w berlinie ze slodka angela (bo nico nie jest tylko prezydentem wszystkich francuzow lecz rowniez wszystkich europejczykow),a przedtem przemowienie nad grobem 35 partyzantow fracuskich zamordowanych przez "gestapo francuskie" i zlozenie holdu francji walczacej (uf, na szczescie bylo ich az 35),na razie nasz nico miota sie we wszystkie strony i na wszystkich frontach, a ja strasznie sie obawiam o jego zdrowko i kondycje fizyczna (kiedy on spi?), bo wiadomo wszystkim ze nerwy ma ten nowy prezydent raczej wrazliwe a przemeczenie i brak snu moga pociagnac za soba tzw "wybicie korkow" i moze nam nikus te cukierki i lizaki pozabierac a w zamian zlapac za rozge,ps. no i obawiam sie ze jego najwiekszym problemem aktualnie nie sa wybory parlamentarne (ktore jak nic wygra) ale trzymanie na smyczy cecylii, ktora przysparza mu obecnie wiele klopotow i odstaje od jego pieknego image czlowieka sukcesu, oj sadze ze f.hollande bylby lepsza pierwsza dama francji
  • 2007-05-18 10:20 | ingryd

    hurrra, jest nowy rzad

    a jaki on piekny,polowa to kobiety( m.sprawiedliwosci beurrette de service : rachida)jest kouchner (zdrajca ?)jest tez jupé (fuj),no a ja tylko czekam co z tego "pieknego" rzadu zostanie po wyborach (wygranych) parlamentarnych, moze zrobimy zaklady ?