Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stosunki z Rosją: Polsko, graj przebieglej

(2)
Warszawa musi cierpliwiej i bez emocji znosić rosyjskie dąsy i lepiej wyjaśniać swoje racje unijnym partnerom.
 • 2007-05-21 21:58 | polak na prawo

  vivat zjednoczna polityka zahraniczna!

  aa
 • 2007-05-21 23:04 | jerzy.n19

  Znosić dąsy

  Trzeba pamiętać, że polityka Kremla co najmniej w połowie przeznaczona jest na "rynek rosyjski" i wiecznie, wiecznie akcentować: Rosjanie! My też jesteśmy Słowianami i Waszymi braćmi! Aleśmy nie nawykli żyć pod władzą typu azjatyckiego, którą Wam, Bracia mili, zaszczepiali przez lat kilkaset Tatarzy. Myśmy szczęśliwie uniknęli takiego losu, a i komunizmu skosztowaliśmy mniej. To nasze szczęście. I chętnie się nim z Wami podzielimy!
  Nam nie ubędzie, a Wy co, nie chcielibyście spróbować trochę więcej swobody?