Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sztuka w służbie patriotyzmu

(1)
Nową, prężną i ciekawą formą dyskusji o patriotyzmie stał się nieoczekiwanie... komiks.
  • 2007-05-22 13:22 | patriotyczny

    refleksje

    "Czy jednak ktoś może arbitralnie decydować, co jest, a co nie jest patriotyczne?" - chyba oczywiste jest, że patriotyzm musi zostać jakoś określony, żeby nie było nadużyć w tym względzie. Kwestia tylko tego ,kto i na jakiej podstawie dokonuje takiego zdefiniowania. "No właśnie: czy patriotyzm dziś, a tym bardziej - jutra, jest w ogóle możliwy? " - pewnie, że jest możliwy! Chyba tylko osoba, która nie ceni takich wartości, może w to wątpić. Kto zabroni patriocie kształcić w sobie miłość do ojczyzny? Nikt. A na pewno nie przeszkodzi mu w tym taka sceptyczna pogadanka jak powyżej.