Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomocnik psyhologiczny - niesmialosc

(1)
W najnowszym numerze 'Pomocnika psychologicznego' podejmujemy temat szczęścia, zastanawiamy się skąd czerpać siłę w chwilach słabości, jak pokonać nieśmiałość, pytamy, czy optymista jest naprawdę szczęśliwy, i radzimy co robić, gdy straciliśmy serce do pracy.
  • 2007-05-24 16:39 | tss

    Pomocnik

    Gdyby funkcja "Poleć stronę" pozwalała wpisywać więcej niż jeden adres odbiorcy byłoby lepiej dla polecającego. Co o Tym sądzi POLITYKA?

    Do niedawna było tak,że wysyłałam znajomym po 50 i więcej sms o ciekawych artykułach. Zachciewa mi się ułatwień...

    Pozdrawiam.