Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sarko jedzie nad Wisłę

(1)
Sarkozy'ego i Kaczyńskiego łączy wiele, ale jeszcze więcej dzieli.
  • 2007-05-24 16:41 | ingryd

    resoudre les probl?mes

    a po mojemu to nico maltaise przygotowuje sie zwyczajnie do objecia przez francje przewodnictwa w europie (po kadencji niemieckiej) i chce zlapac byka za rogi (zeby nie musiec ogladac mu zadka),ten byk czyli emmerdeur to polska ktora tak ladnie i zgrabnie (jak slon w skladzie porcelany) uprawia swoja polityke hist(e/o)ryczna : liberum veto,a nico musi byc efficace i musi pokazac ze on sobie z polakami poradzi i ze potrafi ich okielznac,i w zaklad ide ze tu mu sie uda, bo dziwne mam wrazenie ze K2 musza byc jego goracymi wielbicielami, bo oni tez by tak chcieli jak on