Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ziobro śladem Millera

(5)
Trzecia władza została postawiona na pozycji gorszej niż pijani kierowcy czy kibole.
 • 2007-05-25 15:43 | kontra

  im gorzej tym lepiej

  im gorzej tym lepiej
 • 2007-05-25 17:20 | jarex

  Ziobro śladem Milera

  Skoro najwięcej zwolenników Ziobro ma w osobach o najniższym wykształceniu , to taki drobne niuanse prawne do nich nie dochodzą. Oni widzą w nim szeryfa walczącego z przestępcami
 • 2007-05-25 19:24 | szkielet

  zibro sladem millera

  Cóz za finezyjne porownanie?Sluzba cywilna i sędziowie? czlowieku ( jesli nim jestes), dzie rzym agdzie krym? Nie lubisz millera to pisz co ci sie podoba a nie plec glupot! To przeciez zamach na wladze sadownicza! I co gorsza ludzie to akceptuja! Dopóki nie przyjda po nich o 6 rano!
 • 2007-05-26 09:22 | buku

  ziobrokracja

  Zachodzę w głowę, co Pan Minister robił na studiach prawniczych. Czy już wtedy protestował przeciw agentom SB udającym profesorów UJ i nie uczęszczał na wykłady. Widocznie nie korzystał też z reżimowych skryptów Gdyby był dobrym studentem, zajrzałby do Jagiellonki i postudiował parę przedwojennych podręczników z dziedziny podstaw prawa.Uchroniłoby to nas dzisiaj od słuchania głupot Pana Ministra, od których przewraca się wątroba nawet słuchaczowi II roku prawa.Trudno, prymusi nie radzą sobie w życiu, najgorsi idą w ministry, za to cała Europa może poznac nową naukę prawa, może w przyszłości nazwaną ziobrologią.
 • 2007-07-24 11:13 | socjaldemokratka, a nie postkomucha

  Ziobro w sitwie z rządem i ojcem R.

  "...kiedy po ciebie przyjdą nocą i kolbami w drzwi załomocą..." - to CBŚ a za nim Ziobro