Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Imperium prosperuje

(1)
'Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...'. Tak zaczyna się najsłynniejsza filmowa saga. 25 maja mija 30 lat od premiery 'Gwiezdnych wojen'.
  • 2007-05-25 20:05 | homer

    moje pierwsze Star Wars

    mialem niewiele ponad siedem lat, moja Mama powiedziala mi, ze jak przez tydzien nie bede mial uwag ze szkoly to pojdziemy do kina Baltyk( juz nie istnieje) w Bydgoszczy na Gwiezdne Wojny, nie wiem jak ale nie mialem zadnej uwagi.. he he he, nie umialem jescze plynnie czytac ( pierwsza klasa) i Mama czytala mi do ucha.. w kinie, wiele razy widzialem ten film, A d\is kiedy w domu mowie zonie ide ogladac "moj film" mowi, o nie po raz 200000??? idz , idz, idz dziecko... moje STAR WARS. pzdrv