Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lubię Polaków

(2)
'Polacy jak Izraelczycy - mają żyłkę niezgody' - mówi izraelski pisarz i filmowiec.
  • 2007-05-29 18:33 | Janina Nowicka

    A gdzie korekta?

    Sie pytam co to jest opowiadanie kompaktne? He? Kompaktne. A moze zwarte, co? A co to sa relacje zwyklych Izraelczykow i Palestynczykow? Co oni relacjonuja? A co to jest ten Holokaust? A nie moze byc Zaglada? Nie moze. A korekty nie moze byc? Nie moze.
  • 2007-05-29 20:42 | Nowacka Krystyna

    Po polskiemu pani Nowicka, po polskiemu

    A ja sie pytam (sie pytam to zwrot pani Nowickiej) co znaczy zdanie pani Nowickiej: A korekty nie moze byc? Bo odpowiedz zrozumialam: Nie moze. Poza tym, ze pani Nowicka pisze bardzo dobrze po polskiemu to ma ciekawe wywody. Zycze dobrych gratulacji, pani Nowicka.