Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Znieczulanie klinem

(1)
Miały być negocjacje, wybuchła awantura.
  • 2007-05-29 18:44 | Bobola

    Przysiega Hipokratesa

    Istotnie, najwyzszy czas aby spojrzec prawdzie w oczy. Przysiega Hipokratesa nie jest slubem ubostwa a Sluzba Zdrowia nie jest organizacja charytatywna. Jesli stac rzad na takie ekstrawagancje jak zakupy samolotow F16, zdezelowanych czolgow Leopard od IV Rzeszy czy wysylanie ekspedycji pacyfikacyjnych do Arabii czy Afganistanu to tym bardziej powinno go stac na rozsadne oplacenie grupy zawodowej, ktora rzeczywiscie jest istotna dla ochrony zycia i zdrowia obywateli IV RP.