Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Festyn wolności

(3)
To najbardziej polska z niemieckich rocznic historycznych. 175 lat temu odbyła się manifestacja pod zamkiem w Hambach.
 • 2007-05-30 23:56 | HANYSEK

  sojusznik?!

  Ta informacja powinna dotrzec do wszystkich dlaktorych Niemiec to nazista i potencjalny zbrodniarz wojenny.Czy decyzja 75% uczniow podejmujacych nauke j.angielskiego a nie jezyka sasiadow to tylko droga latwizny? Mnie to ,czuc' na antypatie.Wzywam tych ,Anypatykow' do wypowiedzi na te temat
 • 2007-11-10 10:40 | Adsumus

  wróg?!

  lecz jakby nie patrzył ci sami niemcy dokonali rozbioru, polski, o sprawę której później walczyli... to mi pachnie na hipokryzję. poza tym z tym świętem "to było dawno i nie prawda", bo potem była m. in. agresja hitlerowska... niemcy i rosja to nasi naturalni wrogowie odkąd powstały te państwa, gdy pójdziemy do nich z wyciągniętą ręką, oni ją nam podadzą a drugą władują nam nóż pod żebra
 • 2014-03-16 17:32 | andrzej

  Re:Festyn wolności

  W tym problem, ze historycy, media, redaktorzy itd nie odrozniaja Prus od innych panstw (ksiestw) niemieckich pewnego okresu. Prusy "rozebraly" czesciowo Polske a nie Niemcy. Panstwo niemieckie w tym okresie nie istnialo, a jedynie samodzielne kraje, ktorych ludnosc mowila roznymi narzeczami j. niemieckiego.