Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tacie urlop się należy!

(1)
Rozmowa z Joanną Kluzik-Rostkowską, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, o tym, jak sprawić, by dzieci w Polsce były bardziej chciane
  • 2007-06-03 10:45 | tss

    Ręce opadają.

    Program ogłoszono w marcu 2007. Obawiam się, że ogłoszenie programu to ostatni wysiłek na jaki stać rząd. Dwa miesiące upłynęły od jego ogłoszenia i poza potokiem słów nie widać nic nowego. J.Kluzik-Rostkowska rozumie zapewne, że czas tu nie jest sprzymierzeńcem. Każdy miesiąc powinien przynosić zmiany. Tymczasem nie nic o nich nie słychać i tak może zostać na wieki.Parlament, rząd, trudzą się czym innym z większym zaangażowaniem... Skala zainteresowania jest czytelna właśnie przez skalę zaangażowania.

    PS.Okienko na wpis jest "zaporowe"? Czy może to "szkoła życia"? Ręce opadają.