Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wiking jedzie do Mekki

(4)
Coraz więcej nordyków przechodzi na wiarę proroka i łączy ją z liberalną tradycją swoich społeczeństw.
 • 2007-06-04 12:36 | krzysztof

  Przerazajace.

  Mamy XXI wiek. Ludzie podbijaja kosmos, nauka robi z dnia na dzien nieprawdopodobne postepy. A ludzie nadal powaznie traktuja religie. Kiedy w koncu przyjdzie opamietanie i skonczy sie z tymi guslami. Rozumiem ze jednostka ma prawo wierzyc sobie w świętopełka czy modlić się do strumyka. Ale czemu panstwo ma podpozodkowywac przepisy by byly zgodne z takimi gusłami?
 • 2007-06-07 09:36 | heheh

  poraajaca slepota zaiste...

  ...wierzacych w racjonalizm oswieceniowy :) ktory byl mgnieneim i blyskiem tylko w historii filozofii...
 • 2007-06-10 17:28 | przejrzysty

  Rzeczywiście przerażające

  Islam wchodzi do Europy drzwiami i oknami. Dzisiaj mówi się o "skandynawizacji" islamu, ale niech tylko ta religia zapuści głębiej korzenie - wszyscy będziemy musieli zapuścić brody, kobiety założą czadory, a budowa kościołów, synagog i świątyń innych wyznań zostanie zakazana. Tak trzymaj Europo, a wkrótce będziemy mówili o kalifacie europejskim.
 • 2007-06-17 09:40 | Regina

  Kochani chrześcijani trzeba ponośić kons

  Tutaj się zgadzam z powyższym rozmówcą. Teraz mamy Francuską Republikę Islamską Potem będzie Belgijski Kalifat i Holenderski Kalifat. To prawda religia Islamska jest bardzo ekspansyjna, tak jak dawniej Chrześcijanstwo. W Ameryce Południowej na mieczach dostarczono katolicyzm krwawy. To Islam wkracza do Europy i tak spokojnie. Gdyby Chrześcijanie nie kolonizowali Afryki obie Ameryki i Azję mniejszą, to by teraz muzułmanie nie mieli możliwości wciskania się do Europy. KOchani Europejczycy trzeba ponośić konsekwencje swoich czynów z epok minionych