Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odwaga lekarzy

(4)
Rząd sugeruje, że protest lekarzy ma podtekst polityczny.
 • 2007-06-05 15:43 | jerzyK

  Wraca nowe!

  Pamiętam, jak tyle razy w latach 70' i 80' brała mnie bezsilna złość, że w Polsce nie ceni się ludzi pracowitych, wykształconych, a już zwłaszcza tych ponadprzeciętnych. Że rządzą nami bezczelni idioci. Nie sądziłem, że doczekam się tego samego w Polsce wolnej. Teraz już nie Rosjanie są temu winni. Rządzący nie mają się co zżymać na porównania do Gomułki - bo sami dają powód. Co najmniej jeden dziennie.
 • 2007-06-07 19:46 | Jan M.

  Dziekuję

  Dziękuję za te słowa!
 • 2007-06-10 08:31 | RODAK Z SYDNEY

  PROWOKACJA POLITYCZNA SLD i PO

  Dlaczego nie strajkowali za Kwasniewskiego SLD.Pozwolic im sie zwalniac,i tak samo beda wracac lapiduchy dopracy .A na Zachodzie czekaja taczki,lopaty,pedzle.Praca ludzi uszlachetnia.
 • 2007-06-10 08:41 | RODAK Z SYDNEY

  PROWOKACJA POLITYCZNA

  Prowokacja polityczna SLD iPO.Pozwolic im sie zwalniac.Na Zachodzie cekaja taczki ,lopaty,pedzle i do roboty panowie i panie.