Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Za wolność i LiD

(2)
  • 2007-06-08 11:47 | Barbara

    Za LiD

    Polska lewica (socjaldemokracja)powinna się jasno zdefiniować: "reprezentujemy interesy ludzi pracy". Prawica (chadecja) reprezentuje przedsiębiorców czyli "kapitalistów". To chyba jedyny jasny podział.
  • 2007-06-08 18:15 | Goliard

    Za LiD

    Barbaro podział jest bardziej skomplikowany niż się Pani wydaje. Na lewicy jest wiele mijsca (socjal-liberałowie, socjaldemokraci, socjaliści i wiele innych nurtów.) ale o wiele więcej miejsca jest na prawicy (chadecja, konserwatyści, neoliberałowie, konserwatywnie-liberałowie, narodowcy itd.) Zresztą niektóre symbole podziału na "prawice i lewice" w dzisiejszych czasach się przewartościowują i tak polecam "Trzecią drogę. Odnowę socjaldemokracji" Giddensa, którego to praca jest przez pewne kręgi uznawana za kapitulację wobec kapitalizmu. Suma summarum nie ma dzisiaj jasnego podziału.