Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tarcza antyrakietowa: jeśli Baku, to dlaczego nie Legnica?

(4)
 • 2007-06-08 21:37 | Jan Krzysztof

  Tarcza antyrakietowa

  Dlatego Bak, bolezy na trasie przelotu rakiet z Irany nad USA
 • 2007-06-10 19:18 | Marcel

  EMP - jeden powod ponizej

  Czemu lepiej w Baku a nie w Polsce - antyrakieta z Polski chcac trafic w rakiete z Iranu musi przeleciec przez strefe obrony Moskwy. Z Baku w zadnym wypadku. I czemu sie dziwic ze Rosjanie nie chca nad swoja stolica widziec amerykanskich rakiet. W koncu jednym ze scenariuszy poczatku III Wojny swiatowej jest niespodziewany wybuch paromegatonowej glowicy nad centrum dowodzenia wroga aby za pomoca EMP (impulsu elektromagnetycznego) zniszczyc lacznosc przeciwnika ....PozdrawiamMarcel
 • 2007-06-11 01:16 | Atlanta

  Polska to tylko pionek w grze...

  Jak do tej pory "tarcza" sluzy glownie rozgrywkom wielkich graczy z atomowego klubu, tzn. USA i Rosji. A Polska? Coz, Polska byla i bedzie tylko malo znaczacym pionkiem w grze!
 • 2007-06-11 10:16 | Artur

  Pytanie

  Czy obecność tarczy w Polsce oznacza, że wróg USA będzie bombardował instalację tarczy w Polsce i Polskę?