Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Profesor Zysk

(4)
Twórca Comarchu profesor Janusz Filipiak zawsze wolał trzymać się z daleka od politycznych salonów. Nie walczył też przesadnie o państwowe zamówienia. Ta strategia okazała się skuteczna. Żadna inna spółka informatyczna nie rozwija się równie dobrze.
 • 2007-06-13 12:55 | J

  Artykuł sponsorowany

  Kolejny sponsorowany artykuł. Menadżerowie dostają akcje, których nie wprowadzono na giełdę, czyli "niby" kapitał. Druga sprawa, programiści dostają lojalki od 1500zł - kpina. W tej firmie nie dba się o jej największą wartość - pracowników. Rotacja ludzi jak w wesołym miasteczku. Projekty mają makabryczne opóźnienia przez to i przez to, że na grupę studentów wrzuca się za dużo zadań.
 • 2007-06-15 18:47 | fds

  Jasne !

  Od momentu powrotu do I Ligi Cacovia nie wygrała ani jednego meczu i strzeliła Wiśle ... jedną bramkę.Ale niech będzie że "bije na głowę odwiecznego rywala".
 • 2007-06-27 13:55 | Maciant

  Może Profesor wyZysk?

  Może Profesor wyZysk?
 • 2007-07-04 13:42 | byly_comarowiec

  najwiekszy znany mi wysyskiwacz

  po pierwsze ze to prof agh a nie zwyczajny i nie wiem czy warto się chwalić tytułem, po drugie wyzysk "totalitarny" i świetne czasy comarchu wydaje mi się, że się koncza bo juz walka o studentow trwa jak niegdys o najlepszych. Ludzie tutaj pracuja po 300 h miesiecznie i nikt sie tym nie interesuje. A jesli chodzi o salony to kłamie, bo nie byl nigdy tam dopuszczany z wiadomych powodow. Czerwony prezes, ktory posiadal czerwona ksiazeczke poprzedniego ustroju. Powodzenia koszmarku i prezesiku wysyskiwaczu.Zalosne sa te artykuly, za najwiekszych uwaza sie zwyklych "lajdakow" wyzyskiwaczy.