Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

100 najbiedniejszych Polaków

(4)
Za dużo w Polsce biedy. Coraz bardziej się utrwala, staje się dziedziczna.
 • 2007-06-13 13:20 | studentka

  Jestem w szoku...

  Jestem w ciężkim szoku...
 • 2007-10-11 13:41 | Amon

  ...?

  Czesto czytam ten artykuł - wtedy wiem że człowiek powinien się cieszyć z tego co ma. To jedna ze smutniejszych rzeczy jakie czytałem.
 • 2008-01-07 00:09 | pabla

  ....

  ja tez czytam ten artykuł któryś raz... mysle, że musze cos zrobic, ale nie wiem co...
 • 2009-03-31 16:24 | kukła

  hahahahaha chyba jaja sobie zrobił,jakis pan redaktorek.....w ciezkim szoku???? w ciezkim szoku to ja jestem!!!! to jest totalna mistyfikacja..... Taki jest świat!!! jak sie komus nie chce dupy ruszyc i isc do roboty to tak własnie wyglada jego zycie. Tytuł tekstu powinien nosic nazwe 100 najbiedniejszych i totalna patologia.Jakimi kryteriami sugerowała sie osoba publikujac takie pierdoły......