Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O jaką przeszłość walczymy

(3)
2007-06-15 01:54 | Polityka.pl
  • 2007-06-15 01:54 | roninn@

    historia bliska

    polska powojenna
  • 2007-06-18 16:00 | tadeusz

    O jaka przyszlosc walczymy.

    Walka oprzyszlosc juz zostala pogrzebana, kto tego nie zrozumie nie zrozumie nigdy. Nasza przyszlosc czyli POLSKI nalezy juz tylko do 6-tego pokolenia Polakow po roku 1989. Pokolenie to odsloni bez jakichkolwiek historyczne prawdy powstania wldzy ludowej po 1945 roku. Obecnie jest to nie mozliwe, gdyz wielu potomkow tychze prominetnych notabli jest na stanowiskach tak w Polsce jak i poza jej granicami. Zycze minorowego samopoczucia DON KICHOTOM.