Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(1)
  • 2007-06-18 21:11 | Paweł Wrabiec

    Profesor na giełdzie

    Jestem zbulwersowana artykułem. Szczeglnie informacja, iż strategią Comarchu jest trzymanie się z daleka od sektora publicznego (administracji rządowej). Nie wiem, skąd autor uzyskał takie informacje. Jako osoba blisko zwizana z Ministerstwem Finansów od wielu lat obserwuję, w jaki sposób Comarch stał się właściwie monopolistą usług informatycznych świadczonych dla Ministerstwa. Niestety, jakość tych usug jest bardzo niezadawalajaca. Artykuł wspomina o systemie SIMIK, ja mogę dodać jescze wiele innych, np. ISKOS (dla wspomagania kontroli skarbowej). Praktycznie, wszyskie umowy z Cormarchem to niewypał. Systemy niezrealizowane a umowy niekorzystne dla Ministerstwa. Natomiast niezaleznie od rządzącej w MF opcji, Comarch ma się dobze.