Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy ten neoliberalizm da Ci szczęście?

(2)
W końcu Warszawa doczekała się premiery sztuki „Ragazzo Dell’Europa” w reżyserii jednego z najwybitniejszych twórców Europy: René Pollescha. 26 maja 2007 roku na deskach Teatru Rozmaitości po raz pierwszy wystawiono dzieło niemieckiego mistrza.
 • 2007-06-19 16:32 | bjr

  o-oł, konkurencja!

  To już, zdaje się, było - np. w "Czego nie widać" z Powszechnego. "Ragazzo" jeszcze nie widziałam, ale po takiej rekomendacji na pewno się wybiorę.
  Nie powtarzaj tylko następnym razem treści i sformułowań, recenzja na tym traci. Poza tym przydałoby się jakieś zdjęcie ze sztuki.
 • 2007-06-19 22:06 | alison

  ~

  dzięki za rady - z pewnością na przyszłośc się przydadzą