Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Blaga na blogu

(2)
Przeczytałeś właśnie opinię internauty, który z entuzjazmem poleca nowy aparat cyfrowy, rower czy szampon. Może to rzeczywiście zadowolony klient, a może wynajęty przez producenta klakier? Internet to dziś również miejsce bardzo agresywnych i niejawnych kampanii reklamowych.
  • 2007-06-20 15:52 | Artur Wasilewski

    Fujitsu-Siemens nie stoi za Rysiami

    Witam, chciałbym z tego miejsca zapewnić, że za Rysiami nie stoi żaden z producentów e-papieru. Cała prawda o nich znajduje się na blogu www.rysie.blox.pl
  • 2007-12-22 14:27 | bozomaniak

    bozo opinie

    Uważam, że artykuł zbyt negatywnie patrzy na to co się dzieję w internecie. Dzięki stronom takim jak bozo opinie mamy możliwość przeczytania tego co użytkownicy sądzą o produktach. Nie sądze aby profesjonalne firmy podszywały się pod użytkowników. Tym bardziej, że np. w turystyce jest to legalnie zabronione.