Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Doktor za monitorem

(4)
Lekarz udzielający porady przez telefon lub Internet? Jeszcze niedawno taką pomoc uznalibyśmy za sprzeczną ze sztuką leczenia. Dziś od telemedycyny nie ma już odwrotu.
 • 2007-06-20 16:36 | Misiu

  Prawda

  Szanowni dziennikarze, może sprawdzicie jak to wygląda naprawdę a nie piszecie bzdury. Jak zwykle złapaliście "żer dla skner" i ogłupiacie ludzi. Spytajcie ile jest wdrożeń, ile ludzi korzysta z tej opisywanej telemedycyny, niech szanowny Pan opisujący telemedycynę przedstawi konkrety a nie pisze że nowoczesna technologia jest ważna. Takie ogólniki to znają wszyscy. Fakty i konkrety poprosimy oraz opis jak wygląda rzeczywistość tam - w środku.Pozdrawiam
 • 2007-06-21 09:49 | A9

  Do Misia

  A chociażby i to tutaj: http://www.intymnet.pl
 • 2008-11-06 08:25 | Obserwator

  Re: Doktor za monitorem

  Ten portal nie jest zły, widocznie widzą ludzie taką potrzebę, skoro powstało konkurencyjne rozwiązanie www.igabinety.pl lub też o wiele większym rozmachu z USA MDclick.com . Z działających realnie w Polsce w obecnym czasie można wskazać www.i-lekarz.pl, e-psychologowie.pl. Jakie są realne korzyści i wady - należało by się zapytać pacjentów i lekarzy którzy korzystali.
 • 2008-11-12 21:50 | ISeeYou

  Jest też trochę serwisów społecznościowych - np. tacyjakja.pl czy przychodnia 360.pl. Konsultacje lekarskie są też dostępne na przykład na www.imed24.pl