Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bitwa bliźniaków

(6)
Rząd polski grozi wetem w sporze o eurokonstytucję i nastawia przeciwkosobie cały kontynent.
 • 2007-06-20 18:02 | sesimbra

  Za to lubie Niemcow

  Za ich umiejetnosc obiektywnego spojrzenia na rzeczywistosc, ponad podzialami, trzezwo i konstruktywnie. Swietny artykul.
 • 2007-06-27 18:45 | areta

  Blizniaki

  Tak zaslepionych i europie wrogo nastawionych politykow mozna tylko w Iraku spotkac.Polska musi robic polityke dla wspulnej Europa, dla przyslosci mlodego pokolenia.Wszyscy chcielismy wolnosci i zycia w pokoju, a nie tej glupiej polityki polskich politykow, ktorzy prowadzom Polske prosto na wysypisko krajow takich jak Iran i Korea Ponocna,gdzie rezim dyktuje narodowi wco on ma wierzyc, kogo ma lubiec i do kogo ma sie usmiechac. A co do stosunkow do niemiec, powini polacy nie zapominac, skont oni pomoc pienienznom oczymywali i oczymujom. Kto Polsce pomugl do Uni wstompic, kto wspiera Polske politycznie i pienienznie- to na pewno nie robiom Amerykanie, tylko europejczycy. mam nadzieje ze Polazy sie obudzom i tych durnych politykow w d*** kopnom.
 • 2007-06-29 09:50 | mały

  kaczki

  kaczki do kurnika
 • 2007-07-11 01:35 | archivar

  kiedy koniec tej zabawy?

  wszystkie rzady panstw unii a przede wszystkim rzad niemiecki powinni dawno z polskim rzadem zrobic porzadek, a nie sie bawic w ciu-ciu babke, a kaczki wyslac do przedszkola
 • 2008-12-03 10:05 | czarekfed

  Kiedy koniec tej zabawy?
  Tak, kaczorki powinny bawić się w przedszkolu. Dowdem czego jest kolejna wizyta Pana prezydenta. Najpierw zamarzł samolot, teraz zachorował cesarz Japonii. Okazuje się podwładni Najjaśniejszego nam panującego Lecha nie potrafią przygotowywać wizyt zagranicznych. Należy Panie Prezydencie wyciągnąć wnioski. Ośmiesza się Pan na arenie międzynarodowej. Ponadto marnuje Pan społeczne pieniądze. Za te nieudane wizyty płacą wszyscy podatnicy. I to ma być ta Pana sprawiedliwość?
 • 2008-12-03 13:02 | czarekfed

  Re: Bitwa bliźniaków

  Bardzo ciekawy artykuł, ilustrujący precyzyjnie politykę prowadzoną przez Kaczyńskich. W pełni się zgadzam z autorem, iż fobie niemieckie i rosyjskie Panom Kaczyńskim przesłoniły całkowicie aktualną rzeczywistość. Panowie nie rozumieją, iż to nie te same Niemcy i nie ta sama Rosja co w latach 1939 - 1945. Obecnie przez takie nieodpowiedzialne poczynania braciszków Kaczyńskich stajemy się "zakałą" Europy. Obsesją Kaczyńskich jest szukanie wszędzie wrogów. A wrogość przeciwko Rosji zaszła moim zdaniem zbyt daleko. Cóż z tego, że mądrzy ludzie to widzą i krytykują. Panowie Kaczyńscy i tak wszystko wiedzą najlepiej wspólnie ze swoimi "dworusami".