Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Demolud z teczką

(1)
Ciągle słychać, że w sprawach lustracji jesteśmy na szarym końcu. Wszystkie inne kraje postkomunistyczne Europy Wschodniej już się z tym uporały. Czy rzeczywiście?
  • 2007-06-22 15:59 | Bobola

    Catharsis

    Samo ujawnienie aktywnosci i ewentualne pozbawienie pewnych praw obywatelskich to bardzo mala kara dla agentow sluzb represyjnych. Po wielu latach przeciagania sprawy ludzie, ktorzy popelnili wiekszosc komunistycznych przestepstw sa juz albo emerytami albo sie o tego wieku zblizaja. Co wiecej pozostawili oni po sobie potomstwo, ktore niejednokrotnie jest obecnie politycznie aktywne a finansowo zabezpieczone dzieki zlodziejskiej prywatyzacji IIIRP. "Niedaleko pada jablko od jabloni" a specyficzne i negatywne cechy charakteru, ktore byly typowe dla komunistycznych oprawcow maja duze szanse aby objawic sie w ich progeniturze.