Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Im ostrzejszy premier, tym większa determinacja pielęgniarek

(3)
Czy opór premiera przed spotkaniem z pielęgniarkami w swojej Kancelarii wynika z dziecięcego uporu czy kalkulacji, że i tak nie będzie im miał nic do zaproponowania?
 • 2007-06-26 12:15 | przedostatni.mohikanin

  rzecznik jako mediator

  Mam jedynie nadzieje, ze rzecznik przestanie opowiadac o "niezglebionym fenomenie duszy kobiecej" jak to czynil w dzisiejszym wywiadzie w TokFM. Przykro bylo sluchac. Najwazniejsze chyba, to traktowac protestujacych powaznie, bo zasluguja na to.
 • 2007-06-26 13:51 | Jan Kocourek

  przestępcy

  Przestępcy - a w rządzie nie brakuje ludzi z wyrokami? Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to używa wielkich słów. Najlepiej zlikwidujmy pielęgniarki, lekarzy, nauczycieli, naukowców, wtedy nie będzie kópotu. Zostawimy tylko rząd i parlament. Każdy sobie sam poradzi. Będziemy mieli prawdziwą dżunglę, a taka drobnostka jak "duże państwo w środku Europy" nie będzie nikomu do niczego potrzebna.
 • 2007-06-26 17:41 | hematemesis

  Cham i prostak

  JK to zwyczajny cham i prostak. Do tego hipokryta juz nawet nie kryjacy sie z wlasna dwulicowocia. Jak biesiadowac z przestepca lepperem co ma skonczone 3 klasy i siano w glowie ale 10K PLN zbiera kazdego miesiaca to mu nie przeszkadza. Jak rozmawiac z desperownaymi kobietami to opluwa je publicznie korzystajac z latwej dostepnosci do mediow i probuje nastawic przeciwko nim cale spoleczenstwo (vide wypowiedz o podatkach). Jak mus ie skrzydelko zwichnelo na niepodgrzewanym chodniku w palacyku braciaka to nie poleciel do ministra Zero tylko do sluzb meducznych zeby mu skrzydelko opatrzyli. A jakze placi podatki, premierem jest to mu sie darmowa sluzba medyczna nalezy. Ale zaraz potem zmministrem Zero postanowil paru lekarzy przykladnie aresztowac zeby wiedzieli gdzie ich miejsce w kolejce po kase. Daleko daelko za profesjonalista lepperem i innymi "wyksztalconym" eminencjami z rzadu. Cham i prostak, potwarz dla Rzeczplitej i jej obywatel!